chovatelská stanice hovawartů a rotvajlerů


Novinky 2

9. srpna 2016

Všechna štěňátka už mají své pánečky. Myslíme, že všechna se dostala do bezvadných rodin, kde se jim hodně věnují, mají již zkušenosti s hovawarty a nejsou tudíž příliš zaskočeni nezdolným temperamentem, vynalézavostí, ale i velkou inteligencí a lehkou cvičitelností těchto malých ďáblíků.

A jak se dalo čekat - Rebinka si nás omotala kolem prstu a zůstává doma. Už bychom ji nikomu nedali. Je to velký rošťák a zaměstnává celou rodinu včetně maminky Aireen.

 

25. července 2016

Černoznakatá fenka Rebecca je volná! Po vzájemné dohodě jsme se rozhodli původním zájemcům  ji neprodat. Hledají spíše klidné zvíře, byli zvyklí na jiné plemeno, takže u něj raději zůstanou a my hledáme pro naši Rebinku nového pánečka.  Rebi je temperamentní, s obrovským zájmem o kořist, tahání se o vše možné, je velmi žravá, což vše jsou výborné předpoklady pro případný výcvik. Hlavně ale pro ni hledáme rodinu, kde by ji měli všichni rádi a dokázali jí věnovat dost času.

 

 

17. července 2016

K dnešnímu dni jezávazně zadaný plavý Rocco i černý Ritchi. U černoznakaté fenky Rebeccy se ještě dohodneme se zájemci. Původní zájemce byl z větší dálky, tak si nakonec sehnal fenečku blíže bydliště.

 

 

Začínají odběry štěňátek. Máme volného krásného plavého pejska jménem Rocco, uvolnila se černoznakatá fenka Rebecca a budoucí majitelka černého nádherného pejska Ritchiho nereaguje na naše dotazy, proč si nedojede v dohodnutém termínu, takže i zřejmě tento pejsek bude hledat nového vhodného pána.

 

 

 

Štěňátka mají 7 týdnů

 

Uteklo to rychle a naši lumpíci začínají vyrážet do světa. Myslíme, že se nám podařilo najít super páníčky, vesměs již zkušené majitele hovawartů, kteří budou mít na štěňata dost času a chuti se jim věnovat.

 

 

Štěňátka mají 5 týdnů

Jsou to pěkní lumpíci a pěkně nám dávají zabrat. Volní jsou dva plaví pejsci jménem Rocco a Roy.

 

 

Štěňátka jsou na světě!

22. května porodila Aireen 8 krásných štěňátek. Máme 2 plavé fenky, 2 plavé pejsky, 1 černého pejska, 2 černoznakaté fenky a 1 černoznakatého pejska. Všichni se mají čile k světu.

Bližší informace o tomto spojení naleznete v sekci "Štěňata 2016".

 

 

Budeme mít štěňátka!

 

21. března 2016 jsme se vypravili s naší Aireen za ženichem. Vybrali jsme pro ni krásného  psa Atilu Alisante, kterému doma říkají Arny. Arny je plavý  mohutný pes s výborně modelovanou hlavou, povahově temperamentní, vyrovnaný a přátelský a s výbornými pracovními vlohami. Aireen náš výběr schválila, sympatie byly vzájemné, a tak krytí proběhlo hladce a jak jsme na ultrazvuku viděli i úspěšně. A tak se již nyní těšíme na štěňátka a děláme vše pro to, aby porod, odchov štěňátek i následné vyhledání a výběr nových páníčků proběhl co nejlépe.